توجه!!!
با توجه به اينکه سايت مدت طولانی هست که آپديت نشده است لذا قيمت ها به روز نمي باشند و امکان خريد از سايت بسته شده است. جهت آگاهي از قيمت هاي جديد و روش خريد لطفاً با فروشگاه تماس بگیرید.                                  با تشکر مدیریت فروشگاه میترکالا
 

چسب دوقلو 4 دقیقه ای RAPID STEEL EPOXY مدل: VT-140

چسب دوقلو 4 دقیقه ای RAPID STEEL EPOXY مدل: VT-140

وضعیت: موجود
برند محصول: V-TECH
قیمت:  
400,000ريال

چسب دوقلو 4 دقیقه ای RAPID STEEL EPOXY مدل: VT-140 -  این چسب شامل 2 عدد چسب با ترکیبات اپوکسی بوده که دارای فیلر فولاد بوده  که با نسبت مساوی باهم ترکیب می شوند - کاربرد عمومی و برای چسباندن فلزات - سرامیک - سنگ - شیشه - فایبر گلاس و ... مورد استفاده قرار می گیرد- زمان سفت شدن چسب حدود 4 دقیقه طول می کشد و بعداز گذشت  24 ساعت به استحکام نهایی می رسد البته بعد از 2 ساعت میشود از قطعه استفاده کرد - وزن چسب ها در 2 تیوب جمعاً 56.8 گرم می باشد - رنگ چسب خاکستری -  این چسب دارای تحمل مقاومت مکانیکی بالا  - تحمل دما بالا و مقاوم به مواد شیمیایی و روغن ها بخصوص روغن هیدرولیک می باشد - با توجه به فیلر فلز که در این چسب استفاده شده بسیار مناسب ترمیم قطعات فلزی -ترمیم ترک ها و سوراخ های ایجاد شده در قطعات فلزی می باشد - این چسب با توجه به پودر فلز استفاده شده هادی نمی باشد - از کاربردهای آن برای ترمیم سوراخ شوفاژ و سیستم های برودتی و حرارتی - ترمیم ترک در لوله ها - ترمیم قطعات فلزی خودروها - موتور سیکلت و دوچرخه و ... میتوان نام برد - این چسب با توجه به قدرت چسبندگی بالا می تواند کاربردی مثل جوشکاری نیز داشته مثلاً برای لولا شکسته می توان از آن استفاده کرد - بعد از خشک شدن این چسب قابلیت ماشین کاری نیز داشته -  یک عدد چسب قطره ای کوچک همراه این چسب عرضه میشود که برای فیکس کردن قطعات و تنظیم کردن میتوان استفاده کرد -  ساخت کمپانی V-TECH آمریکا و مونتاژ و بسته بندی در مالزی.

 

A fast setting, non-shrinking, grey color epoxy adhesive that exhibits a remarkable combination of properties, high mechanical strength, excellent resistant to most chemical and reliable heat resistant. It is steel-filled hence offers good gap-filling capabilities and non-slumping characteristic. It is easy to machine, non-conductive and can be handled after 2 hours.

Bonding of metal and metal alloys, casting impregnating and potting system, gap filling, trimming bonding, crack casting or holes repair, tools, ornaments, knobs, ceramic, glassware, fiberglass repair etc.

دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×